Поліція розшукує вбивць 8-річного школяра у Дніпропетровській області. Хлопець зник у Покрові ще тиждень тому, але тіло його знайшли лише напередодні у закинутому каналізаційному колекторі. Правоохоронці допитали його маму, проте так і не з'ясували, чому вона прийшла по допомогу лише за 4 дні після зникнення хлопця.

Що сталося у Покрові - у матеріалі ТСН.19:30. 

8-річний Ібрагім Огли, каже директорка школи, вчився у звичайному класі, але мав особливі потреби. В хлопця були проблеми з дикцією та поведінкою. Утім, за рік навчання жодних скандалів за участі Ібрагіма не було. Навпаки, запевняє керівниця закладу, хлопець навчався старанно та не пропускав уроки.

У Покрові шукають вбивцю 8-річного школяра, тіло якого знайшли в колекторі

Те, що хлопець зник, у школі дізналися як і всі - 6 червня. Хоча насправді хлопець вийшов з дому і не повернувся ще за 4 дні до цього. Чому мати так довго тягнула із зверненням до поліції - наразі невідомо.

"У поліцейських теж є безліч питань до цього. Ми володіємо інформацією, що матір зловживає алкогольними напоями – можливо це є причиною того, що вона звернулась до поліції згодом. Зараз відпрацьовуємо всі версії", - зазначила речниця Нацполіції Дніпропетровської області Ганна Старчевська.

 

Тіло хлопчика кінологи виявили у покинутому каналізаційному колекторі. Звідси до квартири, де мешкав хлопець, трохи більше сотні метрів. Утім, правоохоронці обшукували цю місцину ледь не в останню чергу.

Як стало відомо з власних джерел – сталося так, бо мати Ібрагіма запевнила копів, що перевірила вже і закинуту будівлю поруч з житлом, і сам колектор. Коли ж собаки взяли слід і привели кінологів до каналізаційних мереж - ті побачили, що тіло дитини засипане шаром сміття. Вочевидь, аби приховати. Сусіди родини кажуть: в останні місяці маму з хлопцем майже не бачили.

Нині мами хлопця вдома теж немає, після допиту у поліції вона сюди вже не поверталася. Сусіди кажуть, 33-річна річна жінка не працює і зловживає алкоголем. До неї часто приходять гості і майже щоразу це закінчується бійкою та приїздом патрульних. Втім, про те, що хлопець росте в неналежних умовах - до соцслужб жоден з сісудів не скаржився.

Слідів насильницької смерті на тілі хлопчика немає, відтак – що спричинило його загибель стане відомо лише після проведення всіх експертиз. У поліції справу вже розслідуть як вбивство. 

Нагадаємо, у Лубенському районі Полтавської області батько жорстоко вбив свого 6-місячного сина. Чоловіка засудили до 13 років позбавлення волі, проте він оскаржував це рішення в апеляційному суді Полтави. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Джерело