Ніхто із футболістів не забив із такої дистанції на чемпіонатах Європи. Нападник збірної Чехії Патрик Шик став автором історичного голу на чемпіонатах Європи. Форвард чеської збірної відзначився голом у матчі проти Шотландії з центру поля. Чехія здолала Шотландію у першому матчі на Євро-2020, обидва голи забив саме Патрік Шик. Перший гол нападник забив на 42-й хвилині, скориставшись передачею захисника Владіміра Цоуфала. Проте в історію увійшов не перший, а другий гол Шика. Форвард, підхопивши м'яча після заблокованого удару, пробіг з ним уперед і вирішив пробити, не добігши до центральної лінії. На удар Шика намагався зреагувати голкіпер Шотландії Девід Маршалл. Проте через те, що він вийшов далеко від воріт, 36-річний воротар не зміг врятувати команду від голу. Яке досягнення встановив Шик? Другий гол Патріка Шика увійшов в історію чемпіонатів Європи. The Associated Press, посилаючись на УЄФА, повідомляє, що дистанція, з якої забив чеський форвард, є найдовшою в історії - 49.7 метри. До Шика володарем досягнення був експівзахисник збірної Німеччини Торстен Фрінгз. На Євро-2004 він відзначився голом у матчі проти Нідерландів з дистанції 38.6 метри. Патрик Шик: що відомо На рахунку Шика вісім голів в останніх 11 поєдинках за збірну Чехії. Шик - перший гравець у складі збірної Чехії за 17 років, хто відзначився дублем в одному матчі. До цього це вдалося форварду Мілану Барошу у чвертьфіналі проти Данії (3:0). Загалом на рахунку Шика 27 поєдинків за збірну Чехії, у яких він відзначився 11 голами. Що далі 18 червня. Матч другого туру між Чехією та Хорватією. Чехія завдяки перемозі 2:0 над Шотландією очолила турнірну таблицю в групі D.

Форвард Чехії Шик відзначився голом з центру поля. Він увійшов в історію Євро: відео