В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні відкрили відділення травматології, ортопедії та реконструктивної і пластичної хірургії.

Відділення розгорнене на 20 ліжко-місць, розміщене на 2 поверсі корпусу № 5, інформує Галицький кореспондент з посиланням на ЦМКЛ.

Основна концепція відділення – надання високо-кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги хворим з травмами та захворюваннями органів опори та руху, проведення комплексних реабілітаційних заходів, направлених на швидке відновлення функцій опорно-рухового апарату, надання стаціонарної допомоги хворим з травмами та захворюваннями органів опори та руху.

У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото)

Відділення працює у всіх напрямках сучасної ортопедії та травматології. Виконуються екстрені та невідкладні операції при гострих травмах і великих пошкодженнях тканин, а також планові хірургічні втручання при захворюваннях опорно-рухового апарату будь-якого ступеня тяжкості.

У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото) У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото) У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото) У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото) У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото) У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото) У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото) У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото) У міській лікарні відкрили нове відділення травматології, ортопедії та пластичної хірургії (фото)

Джерело