Відома 29-річна секс-символка, модель Playboy і фітнес-тренер з Сан-Франциско, США, Лейсі Кей Сомерс активно веде сторінку в Instagram і завжди не проти порадувати численних шанувальників порцією гарячих фото і відео.

Нещодавно знаменитість виставила в Сторіс відвертий знімок, зроблений в спальні власних апартаментів. Так, красуня рекламувала ще один свій аккаунт в соціальній мережі з більш еротичним контентом, примірявши лише напівпрозоре бра чорного кольору.

Зірка доповнила образ нюдовим макіяжем з акцентом на очах, а довге світле волосся зібрала в грайливу зачіску. При цьому дівчина, яка повернулася з Майямі кілька днів тому, продемонструвала бронзову засмагу і пишні груди. 

Найгарячіша медсестра світу викликала фурор оголеними формами в прозорому бра

Найгарячіша медсестра світу викликала фурор оголеними формами в прозорому бра

Варто відзначити, що Лейсі Кей Сомерс дуже популярна в США, Instagram-аккаунт дівчини налічує понад 10,9 млн. фоловерів. До того, як стати моделлю красуня вивчилася на медсестру, однак робота здавалася їй занадто нудною. тому тепер дівчина заробляє на життя зовнішніми даними. Зірка співпрацює з культовим чоловічим глянцем Playboy, нерідко знаменитість можна помітити і на рингу MMA, адже Лейсі - затребувана ринг-гьорл.

Примітно, що сім'я Лейсі французько-ірландсько-німецько-англійського походження. Кей Сомерс не забуває про творчість, пробуючи себе у ролі співачки. Дівчина у вільний час грає на фортепіано, танцює в студії, а також старанно займається спортом, відвідуючи фітнес-клуб і часто виставляючи відео з різних тренувань.

Джерело