Полтавська міська рада погодила передачу картодрому «Лтава» на баланс області. За таке рішення 23 липня на сесії проголосували депутати. Підтримали його 23 обранці, повідомила кореспондентка Суспільного.

Передати картодром на баланс області вирішили, бо у бюджеті громади немає грошей на його ремонт. Про це Суспільному розповів голова Полтавської міської ради Олександр Мамай.

«Для того, аби відремонтувати картодром належним чином, потрібні десятки мільйонів гривень. Обласна державна адміністрація погодилась взяти його на баланс без зміни цільового призначення. Тобто картодром залишиться картодромом. Просто він буде на балансі області, їм легше його відремонтувати. І якщо ми побачимо, що туди йдуть кошти, ми і з місцевого бюджету також будемо додавати кошти», – сказав голова Полтавської міськради Олександр Мамай.

У Полтаві погодили передачу картодрому на баланс області

Будівельні роботи на картодромі мали розпочати торік, бо такий проєкт переміг на міському конкурсі «Бюджет участі». Вартість його реалізації – 1 мільйон 400 тисяч гривень. За ці гроші мали б, зокрема, частково реконструювати трибуни. Та через пандемію коронавірусу ремонт відтермінували. Управління капбудівництва Полтави оголошувало тендер приблизно на 4 мільйони 700 тисяч гривень. Його скасували, бо у бюджеті немає на це грошей. Про це Суспільному раніше повідомляв перший заступник полтавського міського голови Валерій Пархоменко.

Картодром «Лтава» у Полтаві відкрили 26 червня 1988-го року. Його траса відповідає міжнародним стандартам. Нині тут щорічно змагаються українські картингісти та автогонщики у рамках чемпіонатів України та міжнародних турнірів.

Джерело