В одному із приміщень першої міської лікарні Полтави облаштували інженерні мережі, а нині, зокрема, шпаклюють стіни та вкладають плитку. У закладі від початку року три підрозділи переобладнують під відділення невідкладних станів. Гроші на це дають із бюджету Полтавської громади, а ще – із державного бюджету. Завершити усі роботи мають до грудня цього року, розповів Суспільному інженер підрядної організації Олександр Васін.

Біля центрального входу до першої лікарні Полтави – стоси цегли та будівельні матеріали, а в самому приміщенні робітники займаються облаштуванням стін та підлоги.

У закладі ремонтують кімнати, де раніше були травмпункт, пульмонологічне та приймальне відділення, аби доставляти сюди пацієнтів у невідкладних станах, каже директорка Ганна Селькіна.

«Готові інженерно-технічні мережі»: у лікарні Полтави триває ремонт відділення невідкладних станів

"Лікарня визначена як лікарня інтенсивного лікування, тобто лікарня, яке несе цілодобову ургентну медичну допомогу по всіх напрямках. Це відділення надважливе, тому що з нього розпочинаються усі процеси діагностики, встановлення діагнозу, лікування і надання невідкладної медичної допомоги", – каже директорка 1-ї лікарні Полтави Ганна Селькіна.

Роботи виконує підрядна організація «Технобуд-Україна». В одному з приміщень працівники нині проклали, зокрема, електромережі та опалення і готуються до наступних робіт, каже інженер Олександр Васін.

"Укладення, покриття плитки, фарбувальні роботи і таке інше. Встановлення обладнання медичного і того, що обслуговує приміщення. А по другій частині (по інших приміщеннях – ред.) – ведуться штукатурні роботи", – повідомляє інженер підрядної організації Олександр Васін.

Доки триває ремонт, лікарів, персонал та пацієнтів перевели в інші приміщення. Зокрема, приймальне відділення облаштували на базі фізіотерапевтичних служб.

"Це максимально комфортні умови, які ми могли створити. У нас пацієнти обслуговуються кожний індивідуально. Для них підготовлені місце, кушетка, де можна закрити шторкою, і стільчик для лікаря, де можна поспілкуватися", – повідомляє медсестра приймального відділення 1-ї лікарні Полтави Олена Ізотова.

"Поки проводять ремонтні роботи, допомогу надаємо у звичайному ургентному режимі, пацієнти від цього не страждають", – говорить завідувачка приймального відділення 1-ї міської лікарні Полтави.

Гроші на ремонт у першій лікарні Полтави дають із міського та державного бюджетів, каже голова обласної адміністрації.

"Загальна кошторисна вартість цього проєкту, якщо брати і медичне обладнання, і будівельну частину, – це біля 100 мільйонів гривень. Ми плануємо його (відділення – ред.) запустити до кінця 2021 року повністю, з усіма обладнаннями, з усіма комплексами. Частково ми плануємо його запустити вже у жовтні. Це одне крило. І в тестовому режимі будуть працювати , , ", – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Ремонтні роботи у першій міській лікарні тривають від початку року.

Джерело