Сестри-тенісистки Людмила та Надія Кіченок з Дніпра вийшли в 1/8 фіналу Олімпіади у Токіо. У першому колі парного олімпійського турніру 25 липня тенісистки перемогли представниць Індії Саню Мірзу і Анкіту Райну.

По ходу матчу українки програвали 0 : 6, 2 : 5, але зуміли зрівняти рахунок у другій партії і в підсумку перевести гру на тай-брейк. Людмила і Надія виграли всі 7 розіграшів на тай-брейку другого сету, а потім взяли 8 очок поспіль на вирішальному тай-брейку. Потім Мірза і Райна виграли 8 розіграшів поспіль, після чого два очки до свого активу записали українки.

Сестри-тенісистки Кіченок з Дніпра вийшли в 1/8 фіналу Олімпіади у Токіо

Українки виграли з рахунком 0 : 6, 7 : 6, 10 : 8 і вийшли в 1/8 фіналу. Матч тривав 1 годину і 35 хвилин.

Для Надії і Людмили Кіченок, які вдруге виступають на Олімпійських іграх, це перша перемога в рамках змагань на Олімпіаді.

У другому колі українські тенісистки зіграють проти переможниць матчу Мелікар / Ризик (США) – Юрак / Донна Векич (Хорватія).

Що відомо Людмила та Надія вже виступали у парі на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро. Тоді дует сестер у матчі першого раунду поступився китайському і завершив змагання. Сестри Кіченок виступають як у одиночному, так і у парному розрядах, а також у міксті. Разом Людмила та Надія перемагали на таких престижних змаганнях як Shenzhen Open іBrasil Tennis Cup 2016. Також сестри 4 рази грали одна проти одної у парному розряді, усі матчі завершилися на користь дуету за участі Надії. Людмила Кіченок — переможниця підсумкового турніру WTA Elite Trophy 2018, 2019 рр.(парний розряд). Найвищий парний рейтинг WTA – 32, найвищий одиночний рейтинг WTA – 156. У липні 2021 року Людмила була останньою представницею України, яка покинула Уімблдон, вона грала у парі з австрійцем Олівером Марахом. Надія Кіченок — переможниця підсумкового турніру WTA Elite Trophy 2018 р. (парний розряд). Найвищий парний рейтинг WTA – 32, найвищий одиночний рейтинг WTA – 100. Надія потрапила на сьоме місце рейтингу найшвидших подач. Українка подала першу подачу зі швидкістю 202 км/год в матчі проти Аюмі Моріти в першому раунді Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу 2014 року, хоча програла матч з рахунком 2:6, 6:7(5). Рейтинг був складений на основі даних SportsMEDIA Technology. Читайте також 9 спортсменів з Дніпропетровщини представлять Україну на Олімпійських іграх у Токіо Бадмінтоністка з Дніпра Марія Улітіна виступатимете на Олімпіаді 25 липня Олімпіада-2020: пряма трансляція церемонії відкриття

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро