Український актор Андрій Федінчик потрапив у скандал.

Чоловік зірки "Кріпосної" Наталки Денисенко влаштував бійку на вулиці в Києві. Як пише Telegram-канал "Київ Оперативний", який опублікував відео інциденту, на вулиці Сергія Данченка знаменитість їхав на електросамокаті зигзагами. Обурені водії почали сигналити йому. На це Андрій відреагував агресивно - підбіг до однієї з машин і почав витягувати водія через вікно. Натомість водій бризнув йому в обличчя газовим балончиком.

Далі Федінчик з голим торсом почав провокувати бійку. Все ж актор вдарив чоловіка, але його швидко вгамували.

Чоловік Наталки Денисенко влаштував бійку на вулиці посеред ночі – відео

Увага! Відео містить нецензурну лексику та сцени жорстокості!"Чоловік був неадекватний, дуже обурювався, як йому посміли посигналити. Його притиснули до асфальту, дуже акуратно, щоб заспокоїти, той вирвався і бився головою", – йдеться в повідомленні.

Також у коментарях запостили скрин листування із Наталкою Денисенко. Зірка перепросила за поведінку чоловіка та пояснила це тим, що у Андрія складний період у житті.

"Я перепрошую за його поведінку!!! Зараз у нього дуже складний період внутрішньо, він просто не розумів, що він робить. Мені дуже соромно, що він так поводився", – написала Наталка.

Також заплакана Денисенко вийшла у сторіз свого Instagram. Артистка не розповіла про інцидент, лише зазначила, що у неї особисто все гаразд.

"Почали сипатися повідомлення "що сталося?". Я не можу розповісти. Але нормально, все можна вирішити, просто я ніколи не думала, що такий піпець буде у моєму житті", – зазначила вона.

Зі свого боку, Федінчик поки що не виходив на зв’язок зі своїми фанатами.

Нагадаємо, у квітні цього року Наталка Денисенко та Андрій Федінчик вчетверте одружилися. Пара взяла шлюб у Єгипті.

Джерело