Дивовижне визнання принца Вільяма своїй бабусі.

Принц Вільям сказав своїм бабусі і дідусеві, королеві Єлизаветі II і принцу Філіпу, він не був упевнений, чи достатньо він любив свою нинішню дружину Кейт Міддлтон після їх другого розриву в 2007 році, передає портал Express.co.uk.

Історія кохання герцога і герцогині Кембриджських почалася майже 20 років тому, коли вони були першокурсниками в університеті Сент-Ендрюс у Файфі. Кейт привернула увагу Вільяма на благодійному показі мод в 2002 році, коли вона з'явилася на сцені в прозорій мереживній сукні.

Історія розставання принца Вільяма і Кейт Міддлтон: не був упевнений у своїх почуттях

Історія розставання принца Вільяма і Кейт Міддлтон: не був упевнений у своїх почуттях

Про пару стало відомо якийсь час потому. Після п'яти років побачень, на початку 2007 року поповзли чутки, що принц Вільям, нарешті, може зробити пропозицію Кейт в день її 25-річчя 9 січня.

Однак принц Уельський мало того, що не зробила цього, а й розлучився з Кейт Міддлтон. На щастя, розрив тривав всього пару місяці і в липні 2007 року пара знову зійшлася.

У репортажі ЗМІ за 2007 рік Королівський кореспондент Камілла Томіні повідомила, що Вільям не був упевнений у своїх почуттях.

Про це він розповів королеві і принцу Філіпу. Королева ж сказала, що він повинен був визначитися і вирішити для себе, чи хоче він бути з Кейт Міддлтон чи ні.

Незважаючи на заяви, тепер герцогу знадобилося ще три роки, перш ніж він опустився на одне коліно, що викликало її прізвисько «Уейті Кеті», оскільки Міддлтон, здавалося, вічно чекала пропозиції.

Однак у підсумку вони одружилися в 2010 році.

Джерело