Марія Улітіна та Артем Почтарьов майже втратили шанси на вихід у плей-оф.

Українські бадмінтоністи Марія Улітіна та Артем Почтарьов програли стартові матчі на олімпійському турнірі у Токіо.

Улітіна та Почтарьов вдруге поспіль відібралися на Олімпійські Ігри. Відбулося це в останній момент, причому Марія стала учасницею після того, як з турніру знялася олімпійська чемпіонка Кароліна Марін.

Українські бадмінтоністи з розгромним рахунком програли стартові матчі на Олімпіаді-2020 Читайте також: Україна взяла ліцензію на Токіо-2020 у бадмінтоні через зняття олімпійської чемпіонки. Як це можливо Що відомо про формат змагань в бадмінтоні? Груповий етап: 14 груп, у кожній - по . У плей-оф проходять переможці групи.

Змагання бадмінтоністів у Токіо для України розпочалися у неділю, 25 липня. І Улітіна, і Почтарьов проводили змагання майже одночасно, їхні матчі розпочалися з інтервалом у 40 хвилин.

Проте здобути перемоги жодному із представників України не вдалося. Ані Улітіна, ані Почтарьов не виграли бодай один сет.

Обидва українці програли свої матчі у схожому стилі. Улітіна, програвши перший сет із результатом 12:21, у другій партії взяла лише сім розіграшів.

А ось Почтарьов з розгромним рахунком розпочав другу партію проти малазійця Лі Зій Цзя. У другій партії українець виступив краще, але усе одно програв її з різницею у 10 очок.

Результати українців у бадмінтоні. Перший тур Бейвень Чжан (США) - Марія Улітіна 2:0 (21:12, 21:7) Лі Зій Цзя (Малайзія) - Артем Почтарьов 2:0 (21:5, 21:11) Що далі?

Улітіна та Почтарьов проведуть ще по одному матчу на Олімпіаді-2020. Але майже не мають шансів на те, щоб пройти у наступному раунді.

Для того, щоб пройти у плей-оф, Улітіна та Почтарьов мають не лише вигравати свої наступні матчі, але й робити це з якомога більшою різницею очок. Крім того, їхні суперники у першому турі також мають програти з якомога більшим результатом.

Таким чином, єдиною можливістю проходження у плей-оф для Почтарьова та Улітіни є краща різниця очок. Якщо ж Чжан та Цзя виграють і другі матчі, то пройдуть у плей-оф замість українців.

Коли матчі українців Понеділок, 26 липня, 06:40. Марія Улітіна - Фабіана Сілва (Бразилія) Вівторок, 27 липня, 07:20. Артем Почтарьов - Бріс Леверде (Франція) Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.