В 1/16 фіналу Кубка України з футболу "Миколаїв" на власному полі поступився львівському "Руху".

Початок зустрічі залишився за господарями, які грали у темно-синій формі. У першій атаці матчу гравець "Миколаєва" Станіслав Нечипоренко пробив у бік воріт гостей, втім голкіпер Олександр Бандура відбив м’яч подалі від брамки.

Вже на 20-й хвилині "Корабели" залишилися у меншості. Пряму червону картку отримав Павло Березянський за порушення правил біля власного штрафного майданчика над футболістом "Руху" Орестом Кузиком.

Три голи та одне вилучення:

Гості скористалися кількісною перевагою у цій зустрічі – після передачі від бразильця Таллеса з далекої відстані пробив нападник "Руху" Данііл Кондраков – 0:1.

На 44-й хвилині матчу львів’яни подвоїли перевагу. Після удару від аргентинського захисника Фабрісіо Альваренги м’яч влучив у руку гравцеві "Миколаєва" Юрію Голубці, який перебував у штрафному майданчику. Пенальті реалізував Данііл Кондраков.

У другій половині гри на 66-й хвилині з близької відстані пробив гравець "Руху" Орест Кузик, втім м’яч пройшов повз ворота. На 89-й хвилині нападник "Миколаєва" Владислав Жавко з-за меж штрафного майданчика пробив повз ворота гостей.

Наприкінці зустрічі гравець "Миколаєва" Віктор Окатий у власному штрафному майданчику порушив правила на футболісті "Руху" Василеві Рунічу. Пенальті реалізував Данііл Кондраков.

Підсумковий рахунок у матчі – 0:3 на користь гостей. До наступного раунду Кубку України з футболу проходить львівський "Рух".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.