В Індії, зокрема, вимагали від уряду припинити широкомасштабну вирубку лісів

Наймасовіший в історії кліматичний страйк. Сотні тисяч активістів у 99-ти країнах світу вимагали від урядів негайних заходів для подолання екологічної кризи.

Захід організував рух Fridays for future, тобто "Пʼятниці для майбутнього". Це міжнародний рух школярів. Його заснувала Ґрета Тунберг. Вони не відвідують заняття по пʼятницях. Натомість виходять на демонстрації і вимагають робити щось, аби запобігти глобальному потеплінню.

Наймасовіший в історії кліматичний страйк: у 99-ти країнах світу пройшли акції протесту

У Британії страйк відбувся за кілька тижнів до кліматичного саміту в місті Глазго. Сотні тисяч людей збиралися у Німеччині, Індії та багатьох інших країнах. Прийшла туди і шведська екоактивістка Ґрета Тунберг. Заявила, що жодна політична партія не робить нічого, аби боротися з кліатичними змінами.

В Індії, зокрема, вимагали від уряду припинити широкомасштабну вирубку лісів і припинити аукціони з видобутку вугілля. Україні такого страйку ще не було. Екоактивісти планують зібратися на кліматичний марш у неділю, 26 вересня.

Нагадаємо, ООН звітує, що кліматичні зміни більш масштабні, аніж ми припускали. І людство робить замало, аби їх сповільнити.

Джерело