Реконструкцію приміщень спорткомплексу СКА у Львові, які згоріли 3 роки тому, не встигають закінчити до обіцяних термінів. Компанія-підрядник планувала збудувати тир до кінця жовтня 2021 року, а благоустрій та бліндажі повинні були завершити ще в липні. Про причини затримки Суспільному повідомив начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту Руслан Сеник.

Маркіян Івашко — заслужений майстер спорту зі стрільби з лука. Цим видом спорту чоловік займається з 12-ти років. Пригадує, на стрільбищі СКА відбувалися як чемпіонати області, так і збори національної команди. Зараз кожний спортсмен місце для тренувань шукає самостійно.

"Тренуються, хто де знаходить можливість. На 70 метрів у Львові можна тренуватися тільки в медуніверситеті й в тому залі, який зараз тимчасово надала СКА. Сімох тренерів і їхніх учнів перевели в легкоатлетичний зал, але там дуже низька стеля і на 70 метрів може стріляти тільки людина, в якої дуже потужний лук", — каже лучник.

Раніше лучники тренувалися в будівлі на території спорткомплексу СКА. Проте 10 червня 2018 року приміщення стрілецького тиру та адміністративну будівлю знищила пожежа. Проєктно-кошторисну документацію на нове будівництво та відновлення тиру керівництво спорткомплексу замовило ще у 2018 році, каже керівник спортивного комплексу Руслан Сеник. За його словами, на відновлення приміщень, що згоріли, потрібно понад 500 мільйонів гривень.

"Зараз будівля стоїть опечатана, там не проводиться роботи. Власними силами нам вдалось перенести все, що було на території 4 тисячі метрів квадратних, в одне приміщення. Там відбуваються заняття для дітей, для збірних команд України з кульової стрільби, тренування і змагання на дистанції 10 метрів", — каже начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту Руслан Сеник.

Роботи на двох об’єктах минулого року почала виконувати фірма "Вельт Капітал". На це Міноборони виділило майже 2,5 мільйони гривень. За цей час на одному з них викопали котлован для майбутнього тиру та забетонували його, розповідає відповідальний виконавець робіт.

"З наступного тижня ми починаємо робити вертикальні монолітні конструкції, гідроізоляцію та зворотну засипку. Якщо буде надходження грошей, то будемо далі продовжувати роботи. Інший об’єкт — це є облаштування підземного переходу, стрільбища на 300 метрів та благоустрою цієї площадки", — каже відповідальний виконавець робіт Тимофій Петрук.

Тимофій Петрук додає, будівництво тиру оцінюють у 71 мільйон гривень, а облаштування благоустрою зі всіма комунікаціями – 79 мільйонів. До кінця року в Міноборони мають виділити 20 мільйонів.Окрім цих двох тендерів, за словами Руслана Сеника, мав відбутися ще один. Він передбачає виділення коштів на реконструкцію основної будівлі, яка згоріла. Поки майбутній проєкт залишається лише на папері.

Читайте також: Держінспекція погодила будівництво сміттєпереробного заводу в Львові

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

Джерело