Сергій Глушко, який працює під псевдоніном "Тарзан", поділився одкровенням і розповів про своє захоплення в неробочий час

У мікроблозі Сергія Глушка з'явився новий відеозапис. Тарзан розповів фоловерам про своє хобі-малювання. Чоловік Наташі Корольової спеціалізується на малюванні жіночих тіл, пише hyser.

Тарзан у своїй майстерні показав, як створюються картини: відео

У його колекції вже є картини, на яких зображена його дружина і її мати Людмила Поривай. Однак цього разу уважні фоловери розглянули за спиною стриптизера обриси іншої жінки. Цікаво, хто виступив моделлю для малюнка на цей раз і чи не ревнує Королева свого невірного чоловіка до його моделей.

Як виявилося, шанувальники давно просили, щоб Тарзан зняв на відео процес малювання своїх картин. Однак стриптизер відмовляється це робити, оскільки вважає малювання "дуже особистим процесом". Зате Глушко готовий робити фотографії свого малюнка на різних етапах його готовності.

Це відео Тарзан, очевидно, записав у перерві між малюванням. Одягнений стриптизер в фартух темного кольору і коричневих махровий халат, який він не став зав'язувати. Видно, що штанів на Тарзані немає.

Жіноча половина фоловерів Глушко в захваті від його творчості. Багато з них мріють стати моделлю для його картин або побувати на його стрип-шоу.

Відзначимо, що раніше багато дівчат заздрили Наташі Корольової, яка одружена з талановитим і фігуристим стриптизером. Однак нещодавно з'ясувалося, що Тарзан був невірний своїй обраниці, змінюючи їй з починаючою актрисою Анастасією Шульженко. Втім, Королева пробачила невірного чоловіка і вирішила зберегти цей шлюб. У зіркової пари є дорослий син Архип, якого співачка активно «проштовхує» в російський шоу-бізнес.

Джерело