Вінницький футбольний клуб "Нива" програв львівським "Карпатам" у матчі 10-го туру в групі А Другої ліги. Рахунок 1:2. Команди зіграли одна проти одної 25 вересня у Вінниці на стадіоні "Локомотив". Розпочався матч о 14-й годині. Про це повідомляють на сторінці ФК "Нива" у Facebook.

Основний склад "Ниви" був такий: Шкарбан, Бондар, Петрик, Хохлов, Слінкін, Калітов, Громок, Зеленевич, Худік, Маляренко, Загорулько. На лаві запасних були Гурідов, Кучер, Георгієв, Костюк, Козьбан, Гемега, Брижчук, Сербул, Чухно, Борячук, Граматік.

Основний склад "Карпат": Сілецький, Галенков, Сімінін, Болденков, Лобай, Дударенко, Ткачук, Приймак, Кожанов, Чачуа, Гуменюк. На заміні — Кучинський, Заставний, Притиковський, Повалій, Богач, Єрмаченко, Буднік

Футбольний матч 10-го туру: вінницька

Суддями матчу були: головний арбітр - Ігор Бич (Київ); асистенти арбітра — Микола Кузьменко, Сергій Старча (обидва з Києва; четвертий арбітр — Юрій Гординський (Вінниця); спостерігач арбітражу — Михайло Митровський (Ужгород).

Рахунок вікрили вінничани на десятій хвилині гри. М'яч у ворота суперників забив Загорулько.

Під час першого тайму червону картку отримав вінницький гравець Ігор Маляренко. На 39-й хвилині гри він ногою влучив в обличчя львів'янину Сергію Сімініну. Йому забинтували голову. (У другому таймі львів'янин Сергій Сімінін на поле вийшов.) Поки ж футболісту "Карпат" надавали домедичну допомогу, у цій команді відбулася заміна. Аби компенсувати час призупиненої гри, до першого тайму додали 4 хвилини.

У другому таймі в обох командах відбулося кілька замін.

На 67-й хвилині гри рахунок зрівняв львів'янин Денис Кожанов. Відтак на поле вибігли вболівальники "Карпат". У зв'язку з цим гра ненадовго зупинилася. До основного часу другого тайму долали 7 хвилин.

Другий м'яч у ворота вінницької "Ниви" забив Максим Гуменюк. Рахунок став 1:2 на користь гостей. З таким результатом гра і завершилася. "Нива" програла "Карпатам".