У Полтаві на картодромі "Лтава" готуються до фіналу всеукраїнських змагань з "United Time Attack". Це різновид кільцевих перегонів, під час яких визначають переможця за найшвидшим часом кола, розповів організатор змагань Андрій Приходько.

Спортсмен Нікіта Пузь із Києва братиме участь у фіналі перегонів "United Time Attack".

"Я вже другий раз у Полтаві, я був тут у травні на тій самій серії, на іншій конфігурації траси. Мені дуже сподобалось. "Time Attack" – це можливість дуже класно прокачати саме скіли (навички – ред.) з керування автомобілем, коли ми говоримо про сантиметри різниці в гальмуванні, в поворотах. І це дуже підвищує рівень мене як пілота, коли я беру участь у таких змаганнях", – говорить спортсмен Нікіта Пузь .

"United Time Attack" – це різновид кільцевих перегонів, де переможцем стає той, хто найшвидше проїжджає коло, розповів організатор змагань Андрій Приходько. 10 жовтня на картодромі "Лтава" відбудеться фінал.

"У фінал у нас потрапляють ті, хто призери минулих етапів та ті, хто хоче долучитися, позмагатися з цими фіналістами і зробити їм таку досить важку ситуацію на фінальному етапі. Тому що ті, хто їздили сезон, вони змагаються за результати сезону", – каже організатор змагань Андрій Приходько .

У змаганнях беруть участь 60 учасників з усієї України. З Полтави – всього двоє спортсменів. Один із них – Геннадій Лук’янчиков.

"Готувалися доволі-таки активно, готували машину, вона повністю готова. Трохи під корегували налаштування машини безпосередньо під картодром. Трохи є хвилювання, тому що саме в цих фінальних перегонах визначиться доля переможця. Хто переможе – той і стане чемпіоном серії", – розповідає спортсмен Геннадій Лук’янчиков .

Юрій Манойло на фінал змагань приїхав з Миколаєва. Автоспортом чоловік займається 5 років, а до Полтави на змагання їздить четвертий рік поспіль.

"Є нагороди, цього року поки що я на першому місці, спробую поборотися для того, щоб утримати це місце або, принаймні, опинитися в числі призерів. Мені подобається це тим, що тут справжній драйв, адреналін, при цьому потрібно постійно рухатися. Всі на різних автомобілях, насамперед, звісно, стараєшся боротися із собою, покращувати свій час. А боротьба з собою – це насправді найтяжча боротьба, але й найцікавіша", – каже спортсмен Юрій Манойло.

Що відомо: "United Тime Аttack" – це змагання, коли водії їдуть не наввипередки не одне з одним, а щоб показати найкращий час. Учасник проїжджає коло, його час фіксують, перемагає той, хто здолає відстань найшвидше. Переможців змагань визначатимуть у сімох класах. Перегони "United Time Attack Series" у Полтаві відбуваються третій рік поспіль.

Джерело