Цього року дебютувало багато цікавих електричних новинок. Деякі з них обіцяли рекордний запас ходу.

Наприклад, керівник Tesla Ілон Маск свого часу обіцяв, що нова версія Model S матиме запас ходу близько 840 кілометрів. Але згодом бізнесмен відмовився від обіцяного, пояснивши це тим, що Model S і без того має відмінні технічні характеристики. Тож, в результаті все закінчилося тим, що Tesla просто збільшила запас ходу моделі Model S Long Range, хоча раніше обіцяла випустити окремо далекобійну версію – Plaid +.

Також цього року дебютував перший електричний люксовий лімузин – Mercedes EQS, який назвали електричною версією S-Class. Німці пообіцяли запас ходу на рівні 770 кілометрів. Але за циклом європейським циклом вимірювання WLTP. Тоді як американці використовують власний, більш жорсткий, цикл замірів – EPA.

Американці назвали найкращі електромобілі за запасом ходу

Ще один претендент на звання найбільш далекобійного електрокара, який дебютував цього року, – маловідомий широкому загалу електричний седан Lucid Air.

Тож, виникло логічне питання: який з цих електромобілів найкрутіший з точки зору запасу ходу? Відповідь дали американські експерти, які протестували всі три електромобілі за єдиним стандартом – EPA.


Американці назвали найкращі електромобілі за запасом ходу
Lucid Air

Результати виявилися наступними. Перше місце за запасом ходу посів новачок Lucid Air. Його найкращий результат у версії Dream Edition Range – 837 кілометрів на одному заряді. Це найкращий показник серед сучасних серійних результатів.


Американці назвали найкращі електромобілі за запасом ходу
Tesla Model S

Друге місце посіла Tesla Model S Long Range з результатом 652 кілометри на одній зарядці.

Третя сходинка за американською методологією відходить до Tesla Model X Long Range, яка може проїжджати майже 600 кілометрів.


Американці назвали найкращі електромобілі за запасом ходу
Tesla Model 3

Четверте місце – за Tesla Model 3 Long Range, показник якої за циклом EPA 568 кілометрів.

А ось Mercedes EQS зайняв лише п’яту сходинку рейтингу. Американці наміряли лише 563 кілометри.


Американці назвали найкращі електромобілі за запасом ходу
Mercedes EQS

До речі, єдиний електромобіль, який найближчим часом офіційно з’явиться в Українських автосалонах, – це саме Mercedes EQS. Останнім часом німці дуже активні на українському ринку. І презентують у нас всі без виключення електричні новинки.

Детально про Mercedes EQS «Главком» розповідав у матеріалі за цим посиланням.

Джерело