Увімкнути опалення у лікарнях, дитсадочках та школах у Полтавській громаді планують 17 жовтня. Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету міської ради. Про це повідомляє із засідання кореспондентка Суспільного.

За те, аби почати опалювальний сезон у закладах соціальної сфери 17 жовтня, проголосували усі члени виконкому – 21. Увімкнути опалення мають у неділю для того, аби в понеділок в установах було тепло, сказав на засіданні голова громади Олександр Мамай.

Опалювальний сезон для закладів вирішили розпочати у зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря у громаді. Щодо увімкнення опалення у житлових будинках – рішення ухвалюватимуть окремо, повідомив Мамай.

У Полтавській громаді увімкнуть опалення у закладах соціальної сфери

За правилами надання послуг із централізованого опалення, тепло до будинків та закладів подають тоді, коли три дні поспіль середньодобова температура не вища за +8 градусів. Рішення про це ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Торік опалювальний сезон у Полтаві розпочали 22 жовтня, а завершили – 12 квітня 2021-го.

Що відомо: Першою на Полтавщині опалювальний сезон розпочала Миргородська громада. 12 жовтня тепло подали до багатоповерхівок і до закладів соцсфери. У Кременчуці опалювальний сезон також розпочали 12 жовтня, однак тепло подали лише до закладів соцсфери. У Полтаві поки опалення подали лише до однієї установи – обласного перинатального центру, а в Лубнах – до центральної районної лікарні. Про це Суспільному повідомляв начальник обласного управління житлово-комунального господарства Едуард Рева.

Джерело