Справу про ймовірне зґвалтування жительки одного із сіл Оржицької громади розслідують працівники теруправління Держбюро розслідувань у Полтаві. 30-річна заявниця Суспільному розповіла: чоловіки погрожували, що заберуть її дітей. Просила не показувати її обличчя і не називати імені. Жодному з тих, на кого вказала жінка, поки не оголосили про підозру, бо чекають результатів експертиз, каже речник теруправління Олександр Білка. Що відомо про справу – у матеріалі Суспільного.

Жителька одного з сіл Оржицької громади згадує ніч на 11 жовтня. Увечері, каже жінка, у дім прийшли двоє чоловіків. Обоє були п’яні, із собою теж принесли алкоголь. Вона саме сиділа в кухні із другом. Останньому, говорить, чоловіки наказали піти.

"Взяв чоловік на руки, відніс на ліжко поклав та зґвалтував. Вони мені погрожували, що заберуть діток моїх, якщо я комусь розкажу", – каже вона.

«Мені погрожували»: що відомо про ймовірне зґвалтування за участі поліцейського на Полтавщині

У цей момент, каже, її діти були в сусідній кімнаті. Жінка – багатодітна мати.

"П’яною я її ніколи не бачила. Дітки у неї доглянуті, їсти у неї є що, їсти у неї приготовано завжди. Я часто буваю у тієї сім’ї. Ми їй завжди підказували. Потрібно їй було, ми її переоформлювали на соціальну допомогу. Допомагали", – розповідає староста села Оржицької громади Наталія Бутенко .

Про зґвалтування жінка заявила зранку 11 жовтня. За словами речника обласної поліції Юрія Сулаєва, один із чоловіків – колишній працівник поліції, а інший – дільничний офіцер. Останнього звільнили 12 жовтня.

"Я знала їх через те, що вони працювали у міліції. За одного я не знаю. Я знаю тільки те, що моєї куми співмешканець був. Через це я знаю його. Справа у тому, що він ніколи до мене не був вхожий. Я з ним не спілкувалася. І з Тарасом Анатолієвичем я також не спілкувалася. Тільки знала, що він міліціонер", – говорить жінка .

Справою зайнялося Держбюро розслідувань.

"Як повідомила заявниця, вночі під час спільного застілля її зґвалтували у власному будинку двоє чоловіків один із яких, начебто, є дільничним офіцером поліції. Також жінка сказала, що на той момент була вагітною. Жінку оглянув судово-медичний експерт та лікар-гінеколог, які ознак вагітності жінки не виявили", – повідомляє речник теруправління Держбюро розслідувань у Полтаві.

Кримінальне провадження розпочали за частиною третьою статті "Зґвалтування". Санкція − від семи до 12 років позбавлення волі.

Позицію чоловіків, які ймовірно причетні до зґвалтування, кореспонденти Суспільного поки не дізналися. Її оприлюднимо згодом.

Обом поки не оголосили про підозру. Це питання вирішуватимуть після отримання результатів експертиз, розповів речник теруправління Держбюро розслідувань у Полтаві Олександр Білка.

Джерело