16 жовтня матч Другої Ліги 14-го туру між клубами "Полтава" і "Таврія" завершився перемогою гостей - 1:3. Гра відбулась на стадіоні "Локомотив" у Полтаві. Про це стало відомо з трансляції на офіційному Youtube-каналі клубу.

Рахунок гравці «Таврії» відкрили у першому таймі – на 8-й хвилині після подачі з флангу забив Євген Білокінь. На 21-й хвилині Антон Яременко рахунок зрівняв - 1:1. А вже через 5 хвилин "кримчани" знову вийшли вперед. З пенальті відзначився капітан Олексій Бойко. Фінальний рахунок встановив той же Олексій Бойко. На 88-й хвилині він відзначився ударом головою після подачі з флангу.

Для "Таврії" це перша перемога в останніх чотирьох матчах. Команд гостей піднімається з 12-ї позиції на 11-ту. А СК "Полтава" лишається на сьомому місці.

Футболісти СК

Наступний матч «Полтава» зіграє на виїзді проти футбольного клубу «Вікторія» із Сумщини, а «Таврія» на власному полі проти маріупольського «Яруду».