У Черкаській області за добу діагностували 283 нових випадки інфікування коронавірусом, повідомили в пресслужбі Мінохорони здоров'я України. Станом на 18 жовтня в Україні зафіксували 9 524 випадки інфікування на COVID-19.

За словами заступниці голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариси Кошової, із початку пандемії усього підтверджених випадків в області – 93 142. Загальна заповненість ліжок в медзакладах області становить 44,3%.

У медзакладах області перебуває на лікуванні 6 570 пацієнтів із підтвердженим діагнозом та підозрою коронавірусу. На стаціонарному лікуванні перебуває 633 пацієнти з підтвердженим діагнозом коронавірус.

На Черкащині за добу виявили майже 300 випадків коронавірусу

"Коронавірусну хворобу за останню добу здолали 94 черкащанина, всього за весь час пандемії — 83 872", — розповіла Лариса Кошова.

За інформацією пресслужби Міністерства охорони здоров'я, за останню добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстрували в Одеській (1 367), Харківській (823), Дніпропетровській (782), Житомирській (703) і Львівській (546) областях.

Що відомо У Черкаській області вісім закладів (шість – "першої хвилі", дві – "другої хвилі"), де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1 356 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 287 ліжок, це 95%, розповіла Суспільному заступниця голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариса Кошова. До цього списку планують додати ще дві лікарні. Працюють 100 пунктів щеплення, 25 мобільних бригад. Кабінет міністр 11 жовтня затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину. Тепер пасажири та водії будуть зобов'язані мати при собі сертифікат вакцинації або результати ПЛР-тестування.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також 97 відсотків випадків коронавірусу на Черкащині – штам "Дельта" Матч між черкаською та вінницькою командами перенесли через спалах COVID-19

Джерело