На Полтавщині зайнято понад 40% ліжок для прийому пацієнтів із коронавірусом. Відкрили усі заклади з переліку «другої хвилі», а також чотири резервні лікарні. Про це Суспільному розповіла головна позаштатна експертка з інфекційних хвороб обласного департаменту охорони здоров’я Лідія Войтенко. Загалом це 20 медичних установ.

"Ми зараз завантажені пацієнтами, завантажено ліжок із підозрою, і з COVID-19 44, 7%. Зараз 20 закладів у області займаються прийомом хворих на COVID-19. Це заклади першої, другої і резервної хвилі. Там де є ця необхідність, ми включаємо ці заклади", - говорить головна позаштатна експертка обласного департаменту охорони здоров’я Лідія Войтенко.

"Із 20-ї години минулого вечора ми організували на базі гінекологічного відділення 20 ліжок для лікування ковідних пацієнтів. Сюди увійшли 6 ліжок реанімаційного відділення, які передбачені для лікування тяжких хворих, і 14 кисневих точок для лікування пацієнтів, які потребують кисневої підтримки. Це пацієнти середньої тяжкості", - каже директор 5-ї міської лікарні Полтави Вячеслав Томенко.

На Полтавщині для пацієнтів із COVID-19 відкрили лікарні «другої хвилі» та резервні медзаклади Що відомо: Загалом в області на стаціонарному лікуванні – 730 пацієнтів із підтвердженим коронавірусом. Найбільше на стаціонарному лікуванні – у третій міській лікарні Полтави. Про це розповіла головна лікарка обласної інфекційної лікарні Наталія Свириденко.

Джерело