Відомий український виконавець та головний романтик української естради Віктор Франкович Павлик з раннього дитинства проявляв інтерес до мистецтва, вже у чотири роки його можна було побачити з гітарою в руках.

Віктор Павлик народився напередодні нового року 1965 року у місті Теребовля. Навчався в культпросвітньому училищі у Тернополі на диригента хорових колективів, вокаліста, пише Сlutch.

У 1995 році, слідуючи за своєю коханою дружиною, співак їде до Туреччини, а по поверненню на батьківщину, стає мегапопулярним завдяки новому альбому "Шикидим".

Сім'я та діти Віктора Павліка

Перший раз Віктор Павлік одружився, коли був ще зовсім молодим. У вісімнадцятирічному віці співак взяв у дружини дівчину Ліду. 22 квітня 1984 року у місті Комсомольськ Полтавської області у них народився син Олександр Павлик, який пішов по стопах батька. Сольна кар'єра сина Павлика почалася з участі в шоу "Х-фактор".

Потім Віктор Павлік одружився зі Світланою з Узбекистану. У 1987 році у них народилася дівчинка, яку назвали Христиною. Пара прожила у шлюбі вісім років. 

Втретє музикант одружився з Ларисою Созаєвою, з якою разом танцювали й співали в ансамблі Філармонії міста Тернопіль. У них 7 травня 1999 року народився син Павло. У 2018 році усі дізналися про онкологічне захворювання сина Віктора Павліка, яке він так і не подолав. Хлопець помер 7 серпня 2020.

Водночас інформація про те, що Віктор Павлік розлучився зі своєю третьою дружиною з'явилася на початку літа 2019 року. Далі співак вразив усіх новиною про стосунки зі своїм концертним директором 25-річною Катериною Репяховою. Виявилося, що їхні стосунки тривали близько трьох років. Пара одружилася у 2020 році й зараз виховує сина Михайлика, який з'явився на світ 15 червня 2021 року. 

Джерело