Відома українська співачка Тіна Кароль готується випустити свій третій альбом за рік, і присвячений він людині, від відносин з якою вони обидва вже звільнилися. 

Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно співачка радує шанувальників новими кадрами з спокусливих фотосесій, і просуває через цей майданчик свою творчість.

Тіна Кароль згадала

Цього разу вона розповіла про вихід міні-альбому, який буде називатися "подвійний рай". Прем'єра відбудеться вже зовсім скоро - 29 жовтня, і уривок однієї з пісень вона запропонувала послухати користувачам у неї на сторінці в соціальній мережі TikTok.  

Вона також вирішила трохи розповісти, що чекає слухачів в її новому альбомі.

"Це музична Повість про кохання з пронизливими текстами і яскравими мотивами меланхолії. "Подвійний рай" присвячений одній людині і відносинам, від яких ми обидва вже вільні. Я присвячую новий альбом свободі " - йдеться в повідомленні. 

У нових піснях Тіна Кароль була позбавлена феміністичного почерку і тепер буде звертатися до слухачів за допомогою вокальних партій в мрійливій аурі нульових. 

Основному стилем даної роботи буде ритм-н-блюз. Артистка сфокусувалася на фірмових складних нотах. 

"Цей день настав! Я відкриваю для тебе двері в "подвійний рай" і запрошую розчинитися в музиці для любові, вже з 29 жовтня " - сказано в повідомленні під постом. 

Також, Тіна Кароль підчепила залицяльника прямо в домашніх капцях

Джерело