Українська акторка і телеведуча, щаслива дружина і мама Ольга Сумська любить радувати свою значну армію шанувальників різними постами з особистого і професійного життя в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 715 тисяч чоловік.

У своїх Insta Stories Ольга показала кумедне відео з гримерки шоу "Твій день", на якому колеги телеведучі влаштували справжній скандал через те, що їм не вистачило смачної овочевої лазаньї, приготовленої артисткою в студії. Соломія Вітвіцька в кадрі засмучено розповідає про те, що Ольга завжди обіцяє пригостити її, але слова жодного разу так і не дотримала. 

Ольга Сумська спровокувала скандал у гримерці:

Ольга Сумська спровокувала скандал у гримерці:

Телеведуча каналу 1+1 Лідія Таран на відео позує біля дзеркала, під час нанесення макіяжу візажистом і заявляє, що її також обурила відсутність ласощів, але знаменитості все ж вдалося "витрусити" від Ольги обіцянку приготувати ще.

Ольга Сумська спровокувала скандал у гримерці:

Раніше ми писали про те, що Ольга Сумська показала, що робить її щасливою, вся сім'я зібралася за одним столом: "88-річчя". Ольга зібрала всю сім'ю для того, щоб відзначити день народження мами.

Джерело