Пандемія коронавірусу та карантинні обмеження змусили чимало іванофранківців працювати та навчатися дистанційно, а зустрічі з друзями перенести в онлайн-формат. Водночас частина з них зіткнулася з проблемою повільного домашнього Інтернету.

Що ж, сучасні проблеми потребують сучасних рішень.

Якщо ви хочете підключити Інтернет в Івано-Франківську з високою швидкістю або ж змінити провайдера, то цей матеріал стане у пригоді. 

Високошвидкісний домашній Інтернет в Івано-Франківську

Який інтернет-провайдер в Івано-Франківську є найшвидшим

За останніми річними даними міжнародного сервісу nPerf найшвидшим українським провайдером є Мережа Ланет. Компанія надає доступ до Всесвітньої павутини в квартирах та будинках в Івано-Франківську. Мережа Ланет пропонує абонентам безлімітний Інтернет за вигідними цінами. Окрім того, ви за бажанням одночасно з Інтернетом можете підключити й телебачення.

Які переваги мають абоненти Мережі Ланет

Окрім можливості підключення Інтернету у кращому співвідношенні ціна-якість, з провайдером Мережа Ланет ви матимете такі переваги: 

  • Розмаїття вигідних тарифних планів. Ви можете підібрати оптимальний для себе за швидкістю та вартістю тариф.
  • Цілодобова служба технічної підтримки. Неважливо, коли у вас виникнуть питання – посеред ночі чи в обідню перерву – ви завжди можете звернутися до операторів Мережі Ланет. 
  • Простий у користуванні особистий кабінет. Користуючись ним, ви матимете можливість оплачувати послуги онлайн, контролювати витрати, знайомитися з новими тарифними планами та за необхідності брати кредитний період на декілька днів. 
  • Регулярні акційні пропозиції та можливість брати участь у конкурсах з цінними призами. Мережа Ланет періодично проводить розіграші серед нових та дійсних абонентів. 
  • Можливість придбати обладнання за оптимальною ціною. Провайдер пропонує широкий асортимент пристроїв для підключення доступу до мережі чи телебачення, ознайомитися з яким можна на сайті. 
  • Є опція призупинення надання послуг (наприклад, на період вашої відпустки). У всіх тарифних пакетах доступна можливість, за бажанням абонента, тимчасово призупиняти надання послуг.

Як підключити Інтернет в Івано-Франківську від провайдера Мережа Ланет

Для підключення швидкісного доступу до Інтернету від Мережі Ланет, залиште заявку на сайті провайдера. Найближчим часом з вами зв’яжеться представник компанії для уточнення деталей підключення та часу візиту майстра. Також, щоб замовити підключення Інтернету в Івано-Франківську, ви можете звернутися до Центру обслуговування абонентів:

м. Івано-Франківськ, вул. Угорницька, 10-А
[email protected]
(0800) 601-222

Високошвидкісний домашній Інтернет в Івано-Франківську

Джерело