Калуська міська рада розглянула і погодила проєкт рішення «Про створення індустріального парку на території с. Боднарів Калуської міської територіальної громади Івано-Франківської області».

Цим рішенням депутати підтримати ініціативу ТзОВ «ПРО-МАЙСТЕР» — власника колишнього льонозаводу в селі Боднарові про створення індустріального парку «БОДНАРІВ» та погодили його концепцію.

Як ішлося на сесії, таке рішення необхідне для внесення індустріального парку до реєстру, оскільки в даному випадку земельна ділянка — комунальної власності, а власник колишнього льонозаводу її орендує, інформують “Вікна”.

На Калущині хочуть створити індустріальний парк “Боднарів”

Площа земельної ділянки становить 16,8789 га — це територія промислової зони колишнього заводу «Чотирьохагрегатного заводу по переробці льону та коноплі», який був створений у 1986 році та припинив свою діяльність в 2004 році. 

Індустріальний парк у Боднарові пропонується створити терміном на 30 років. Визначено пріоритетні галузі промисловості, підприємства яких планують розміщувати на території парку. Це легка промисловість, агропромисловість, складське господарство та ніші, суміжні з ними галузі.

«Індустріальний парк «БОДНАРІВ» буде представляти собою групу промислових підприємств первинної переробки льону та технічної коноплі, агро-промисловості, легкої промисловості, для яких здійснюється інженерна підготовка території, проектування та будівництво інженерної інфраструктури та інших об’єктів обслуговування», — зазначено в рішенні міської ради.

У індустріальному парку планується створити від 800 до 960 робочих місць.

На Калущині хочуть створити індустріальний парк “Боднарів”

Джерело