Поліцейські розслідують загибель чоловіка, тіло якого знайшли у селі Гожули під Полтавою. За однією із версій, він помер від переохолодження, утім вдова запевняє: її чоловіка вбив односелець.

Про те, що сталося - 23 листопада йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Того ранку їй зателефонувала сестра – сама Тетяна була у Польщі на заробітках – і повідомила, що тіло Миколи виявили перехожі на одній із вулиць села. За даними і слідства, і потерпілих, за кілька годин до смерті він зустрічався зі своїм односельцем.

Тіло було в забоях, зуби вибиті, біля нирки - рани: моторошні подробиці загадкової смерті ювеліра на Полтавщині

Тетяна каже – чоловік сказав дітям, що пройдеться до крамниці. Він зайшов за цигарками до місцевого бару. Біля бару, нібито, і зустрів свого односельця. Чоловіки разом пішли до хати останнього. Це зафіксували камери поруч. Але невдовзі Микола повертався: вже один, попід парканом і до половини роздягнутий.

За сотню метрів од будинку де гостював Микола його і знайшли, але врятувати вже не змогли. 

"Можливо він віддавав замовлення йому (односельцю - Ред.), або забирав кошти. Щось мало стати причиною для того, щоб він пішов у цьому напрямку в такий час", - припускає жінка.

Також вона твердить – тіло було усе в забоях, зуби вибиті. На голові був шрам, а біля нирки - колоті рани.

Тим часом перші висновки експертизи – нарікає вдова – визначили, що чоловік помер від  переохолодження, а її до справи навіть не залучали як потерпілу. У поліції пояснюють: чекають на розширені висновки експертів – упродовж кількох тижнів, тоді стане зрозуміло: що стало причиною смерті і чи був злочин.

"Призначено ряд додаткових експертиз, оскільки під час огляду тіла були виявлені зовнішні  ознаки тілесних ушкоджень. Можливо в цього чоловіка перед цим був з кимось конфлікт. Це також є предметом дослідження в межах цього кримінального провадження", - зазначили у поліції.

За даними із джерел ТСН у загиблого таки був конфлікт з односельцем – і нібито після вживання спиртного. Цю версію слідчі перевіряють і невдовзі можуть порушити кримінальну справу за нанесення тілесних ушкоджень.

Нагадаємо:

У Полтаві сусід під час бійки травмував сусідку. Жінка потрапила до лікарні з черепно-мозковою травмою. Сусіда, який вдарив жінку, затримали.

Читайте також:

Молодики випивали та підтримували будь-який "двіж": все, що відомо про жорстоке вбивство поліцейського в Чернігові.

В Одесі 34-річний чоловік не може їсти та ледве встає з ліжка після "легкої" операції.

На Буковині знайшли мертвим 24-річного прикордонника: рідні кажуть - чоловіка вбили, нові деталі справи.

Джерело