Полтавського міського голову додали до бази центру «Миротворець» через його висловлювання щодо війни на сході України в ефірі телеканалу «НАШ». Про це стало відомо з даних на сайті центру.

Спілкуючись у прямому ефірі із журналістом телеканалу «НАШ», Олександр Мамай сказав: «Дуже багато спілкуючись із мешканцями нашого міста, ще більше переконуюсь і сам особисто, і бачу позицію населення це, що стосується політики. Мені здається, що у нас сьогодні відбуваються бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави – це Сполучені штати Америки і Росія. Дуже прикро, що іде брат на брата».

Як зазначено на сайті центру «Миротворець», до бази Мамая додали за поширення кремлівської пропаганди, участь в актах гуманітарної агресії проти України та участь у пропагандистських заходах Росії проти України.

Полтавського міського голову Мамая внесли до бази «Миротворця» Що відомо: Олександра Мамая втретє обрали міським головою Полтави. 2010 та 2015 він балотувався від «Совісті України» У вересні 2018 року депутати Полтавської міськради визнали незадовільною його роботу і достроково припинили повноваження. На виборах 2020 року його кандидатуру на посаду міського голови висунула партія "За майбутнє". Змагався за посаду у двох турах. Під час повторного голосування його підтримали понад 51 відсоток виборців. 30 січня 2015 року на сесії Полтавської міської ради Олександр Мамай утримався від ухвалення питання визнання «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, а Росію країною агресором. 2 лютого 2015 року журналістам інтернет-видання «Полтавщина» Олександр Мамай повідомив, що всі політичні питання визначає Президент, Верховна Рада, а також Кабінет Міністрів України. Центр «Миротворець» — неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Джерело