На площі біля обласного театру імені Гоголя у Полтаві на 20-метрову металеву опору прикріпили каркас для штучної хвої. Її та паркан навколо будуть встановлювати 9 грудня. Про це Суспільному розповів директор підприємства «Декоративні культури» Сергій Сілаєв.

Півтора десятки комунальників за допомогою двох автовеж почали монтувати каркас ялинки о 10-й ранку 8 грудня. Завершили роботу за годину. За словами Сергія Сілаєва, далі планують прикріплення штучної хвої та встановлення паркану.

Усі роботи мають завершити до кінця тижня, а відкрити ялинку та увімкнути ілюмінацію – 19 грудня. Демонтувати прикраси планують після 14 січня, каже директор підприємства «Декоративні культури» Сергій Сілаєв.

У Полтаві змонтували каркас новорічної ялинки: коли завершать роботи

За його словами, на утримання ялинки до кінця року із міського бюджету витратять понад 100 тисяч гривень. Це на електропостачання та цілодобову охорону.

Що відомо:

2018-го оформлення новорічної ялинки та території довкола обійшлося в майже 9 мільйонів гривень. Це гроші з міського бюджету. 2018-го закупили паркан, гірлянди, арки та скульптури. Це понад 7 мільйонів гривень. А 2017-го іграшки за 1,5 мільйони. Це все використовують і донині. Цьогоріч депутати Полтавської міськради не підтримали пропозицію оновити новорічну ілюмінацію за 3 мільйони гривень.

Джерело