Вольфович заявив, що Україна здійснює військові навчання "практично на державному кордоні Білорусі"

У Раді безпеки Білорусі пригрозили Києву можливим "локальним конфліктом". Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на БЕЛТА.

За словами державного секретаря білоруського Радбезу Олександра Вольфовича, Україна нібито "почала займати недружню позицію" щодо Білорусі.

Білорусь погрожує Україні

"Ми переважно приділяли увагу захисту західних рубежів – з Польщею, Литвою. Сьогодні наша південна сусідка Україна почала займати недружню позицію щодо Білорусі, хоча білоруси та українці завжди жили у мирі, злагоді та добросусідстві... Але, напевно, українське керівництво взяло курс не на миролюбну політику. Вони дивляться на Захід і намагаються під виглядом боротьби з незаконною міграцією проводити якісь навчання", – сказав Вольфович. 

Він заявив, що Україна здійснює військові навчання "практично на державному кордоні Білорусі".

"Це може призвести до локального конфлікту", – сказав білоруський посадовець.

Раніше, 18 листопада 2021, року Кабмін відправив до кордону з Білоруссю 8,5 тис. поліцейських. 

Нагадаємо, режим Лукашенка в Білорусі штучно спричинив міграційну кризу на кордонах з Євросоюзом. Уранці 8 листопада у Білорусі до кордону з Польщею вирушила величезна колона мігрантів. Дві великі групи мігрантів прорвали паркани і потрапили до Польщі з території Білорусі.

Водночас заступник голови МВС Євген Єнін заявив, що Україна повністю контролює ситуацію на своєму кордоні з Білоруссю. Наразі прикордонники посилюють захист та готові до можливих провокацій.

Джерело