Вихованиця Рівненської спеціалізованої дитячо-юнацької спортшколи олімпійського резерву №2 Ніна Кирик виборола "золото" на чемпіонаті України з плавання. Змагання тривали з 3 по 6 грудня у Дніпрі. Директорка школи Анна Хлістунова-Шарпар розповіла Суспільному, хто з вихованців спортшколи посів призові місця.

З чемпіонату України з плавання спортсмени другої спеціалізованої дитячо-юнацької спортшколи олімпійського резерву повернулися з однією золотою, однією срібною та 12 бронзовими медалями, повідомила Анна Хлістунова-Шарпар.

"У змаганнях брали участь найсильніші плавці з 22 областей України та зі столиці. Вихованці нашої школи Ніна Кирик, сестри Анастасія та Ольга Корольчук, Влада Трачук, Юрій Жовтко, Юрій Верхотуров, Максим Нечидюк та Артем Бондар повернулися з медалями", – коментує директорка закладу.

Рівнянка Ніна Кирик стала чемпіонкою України, виборовши першість на дистанції 1500 метрів вільним стилем. У цій дисципліні Анастасія Корольчук здобула срібну нагороду.

Ніна Кирик посіла третє місце на дистанції 800 метрів вільним стилем, а Анастасія Корольчук виборола "бронзу" на дистанції 200 метрів на спині.

Рівнянки стали третіми у жіночій естафеті 4х200 метрів вільним стилем. У комбінованій естафеті 4х100 метрів та естафеті 4х100 метрів вільним стилем серед чоловіків рівненські спортсмени вибороли третє місце.

Вихованка спортшколи Анастасія Ліпецька на чемпіонаті вперше виконала норматив майстра спорту України з плавання, уточнила директорка спортшколи.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки