8 грудня було задимлення у пабі, який розміщений у пам’ятці архітектури місцевого значення, що на вулиці Соборності, повідомила Суспільному речниця рятувальників Полтавщини Світлана Рибалко.

За її словами, виклик до рятувальників надійшов від перехожих о 14:25. Вони повідомили, що побачили задимлення у будинку біля переходу «Злато місто», який розташований на вулиці Соборності, 34.

Будівля, де це сталося, є пам’яткою архітектури місцевого значення. Окрім закладів харчування, тут розміщені житлові квартири.

У центрі Полтави виникло задимлення у пам’ятці архітектури

«Я просто почула запах диму у ванній десь годині о третій. Виглянула у вікно, дивлюсь - тут пожежні машини. "Швидка" теж під'їжджала. Пожежники говорять: "Відчиняйте вікна і провітрюйте"», – розповіла мешканка будинку Ольга Патзіа.

Що відомо: Двоповерховий будинок біля переходу «Злато Місто» у центрі Полтави звели 1844-го року. Належав він домовласнику Авраму Варшавському. Згодом тут була реміснича управа, інформує Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА.

Джерело