Neuralink імплантуватимуть мозкові чіпи у 2022 році, – Маск

Про це пише видання Insider.

Компанія Neuralink, співзасновником якої є Ілон Маск, розробляє чіп, який буде імплантуватись в мозок людини для одночасного запису та стимуляції мозкової активності. Він призначений для використання у медицині, наприклад, для лікування серйозних травм спинного мозку та неврологічних розладів.

Під час інтерв‘ю на саміті ради директорів The Wall Street Journal у понеділок Маска спитали, що Neuralink планує робити у 2022 році.

“Ми сподіваємось, що чіп буде вживлено пацієнтам із важкими пошкодженнями спинного мозку, такими як тетраплегія, квадриплегія наступного року”,– відповів Маск.

Раніше Маск пропонував Neuralink більш ранні терміни для першої імплантації чіпів людям. В лютому він сказав, що Neuralink може почати вживлювати чіпи людям у кінці 2021 року. У 2019 році Маск казав, що Neuralink сподівається почати випробування на людях в кінці 2020 року.

У квітні Neuralink оприлюднила відео, на якому мавпа грає у відеогру за допомогою пристрою Neuralink.

  • Нагадаємо, що Голова Європейського космічного агентства Йозеф Ашбахер заявив, що швидке розширення супутникового інтернет-сервісу Starlink від SpaceX дозволяє генеральному директору Ілону Маску диктувати свої правила в цьому секторі.

Джерело