Відомий український тренер і колишня дружина Узелкова, Марина Боржемська розповіла про проект, який готувала тривалий час. Він буде міняти людей всього за тиждень. 

Новий пост з анонсом вона опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно дівчина дає поради шанувальникам стосовно здорового харчування і тренувань.

Фітнес-тренер Марина Боржемська розповіла, як змінити своє життя всього за тиждень:

Цього разу вона показала анонс проекту, над яким працювала тривалий час. "Щасливі за 7 днів" - саме так він називається, і на скільки зрозуміло з ролика, там експерти допоможуть людям побороти свої комплекси, вирішити проблеми, а також змінитися до невпізнання. 

"Я в неймовірному захваті і очікуванні-адже дуже хочеться показати вам те, заради чого і кого ми так довго працювали, не спали ночами, вставали спозаранья, їздили у відрядження по всій Україні" - розповіла вона під постом. 

За цей час вся команда пережила неймовірний спектр емоцій, сльози, невпевненість, біль, смуток і слабкість, які надалі переросли в любов, радість, довіру.

"Мені б хотілося, щоб ті перевтілення, які ви побачите в проекті, надихнули і показали, що можна змінити своє життя в будь – якому віці, будь-яких умовах, незважаючи на те, де ви живете і ким працюєте-головна віра, бажання , мета і мета, до якої ми крокуємо разом. У нас одне життя і ми повинні його прожити гідно і саме так, як хочеться нам, щоб не шкодувати ні про що" - продовжила розповідь Марина. 

Незважаючи на те, що прем'єра першого сезону ще не стартувала, вже був оголошений кастинг на другий сезон. Якщо ви хочете кардинально змінити своє життя, то вам потрібно в руки цих професіоналів, які змінять ваші погляди на життя на краще. 

Раніше повідомлялося, що Марина Боржемська "знайшла" любов з великим букетом квітів

Також, колишня Узєлкова Марина Боржемська згадала про сексуальні домагання

Джерело