Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон 8 грудня заявив, що Британія приєднається до дипломатичного бойкоту зимових Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, про що раніше заявили США, Нова Зеландія та Австралія.

Про це повідомляє Reuters.

Відповідаючи на запитання британських парламентарів Джонсон заявив, що уряд долучиться до дипломатичного бойкоту Олімпійських ігор у КНР.

Британія долучається до дипломатичного бойкоту Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні – Джонсон

"Фактично буде дипломатичний бойкот зимових Олімпійських ігор у Пекіні. Очікується, що міністри та інші офіційні особи не будуть відвідувати [ігри]", – заявив Джонсон.

Читайте також: Правозахисники звинуватили Китай у геноциді уйгурів

Британія стала четвертою країною, яка оголосила бойкот зимової Олімпіади в Пекіні. Раніше про подібні кроки заявляли уряди США та Австралії.

Що відомо Зимові Олімпійські ігри-2022 в Пекіні відбудуться з 4 по 20 лютого, а зимові Паралімпійські ігри — з 4 по 13 березня. Відвідати змагання через пандемію COVID-19 зможуть тільки мешканці материкової частини КНР, якщо вони відповідатимуть карантинним вимогам. 6 грудня 2021-го стало відомо, що США вирішили не направляти офіційних і дипломатичних представників на зимові Олімпійські ігри-2022 в Пекіні через порушення прав людини в Китаї. Водночас спортсменам дозволять брати участь у змаганнях. Китай засудив запланований США дипломатичний бойкот Зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні і пригрозив вжити зустрічні заходи. 8 грудня прем’єр-міністр Австралії заявив, що австралійські дипломати та високопосадовці не відвідуватимуть Китай під час зимової Олімпіади у Пекіні у 2022 році. Читайте також

WTA призупинила усі тенісні турніри в Китаї через Пен Шуай

"Великий стрибок назад". "Репортери без кордонів" звинуватили КНР у порушеннях свободи преси

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело