Екстрасенс Розалія Романова пояснила, якою силою володіє Місяць і яким вплив він має на людей.

Про це вона розповіла у своєму новому блозі на YouTube.

Це такий час, коли ми можемо зрозуміти, що для нас корисне, а що ні, - Розалія Романова про другий місячний день

Як пояснює Розалія Романова, Місяць постійно крутиться довкола Землі і впливає на людей, створюючи невидиму оболонку цього впливу. «Ми можемо побачити цей вплив у відливах та припливах. Особливо люди, які бували або живуть на морі, ви бачили, що це дуже колосальна, потужна подія», - розповідає вона. Тобто, констатує екстрасенс, місяць має вплив на воду, а більше 80% тіла людини – теж вода, отже, Місяць впливає і на неї.

За її словами, коли Місяця на небі не видно, закінчується один місячний місяць і починається перший місячний день. Розалія Романова додає, що маленький серп Місяця на небі з’являється вже на третій місячний день, після чого він ще два тижні росте до повні.

Далі екстрасенс розповідає про другу місячну добу: «Це коли Місяця ще не видно, але він все одно на нас впливає і неважливо, бачимо ми його чи ні. На другий місячний день у нас підвищується інтуїція і це такий час, коли ми можемо зрозуміти, що для нас корисне, а що ні».

До того ж, каже вона, у кожного місячного дня є свій символ. Зокрема, для сьомого місячного дня – це півник і кожне слово цього дня володіє особливою силою.

Джерело