Українська зірка великої політики, колишня кандидатка в президенти країни, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко стала зіркою соцмереж завдяки своєму бездоганному вигляду. Відповідне відео опубліковано на сторінці novyny.live у соцмережі "ТікТок".

На відео Тимошенко граціозно крокує до трибуни на височенних підборах. На ній червоно-чорний костюм, а волосся зібране в акуратний хвіст на потилиці.

"Всі люди як люди, а я все краще і краще», - говорить в озвучці голос Вєрки Сердючки.

Юлія Тимошенко пройшлася Радою на підборах, все молодше і молодше -

"І правда ж, гарнішає", - підписали Відео його автори.

У коментарях багато хто пригадав Тимошенко ті часи, коли вона стверджувала, що у в'язниці отримала травму спини і вже не зможе ходити. Тим більше, у взутті з каблуками.

"На колясці хороша була", "Та так, в лабутенах", "З туфлями на шпильці», «Тимошенко – актриса ще та», «З їх баблом соромно погано виглядати», «Хто коляску стирив?", "Міс Ботокс" - коментують побачене люди.

Юлія Тимошенко пройшлася Радою на підборах, все молодше і молодше -

Юлія Тимошенко пройшлася Радою на підборах, все молодше і молодше -

"Але все-таки вона красива жінка", "Мені здається, ми говоримо про зовнішність, а не про політичні уподобання. Чи не так?", "Вони всі там людожери, без винятку. Тому і зверху. Але Юлія реально красива і харизматична жінка", - пишуть ті, хто має до Тимошенко симпатію.

 
Раніше Знай писав, Олена Зеленська заявила, що поверне дітей до шкільних їдалень: "Кондитерка, сосиски та інші субпродукти". Перша леді Олена Зеленська заявила, що потрібно повертати дітей у шкільні їдальні
 
Також Знай повідомляв, туфлі за 2245 євро і годинник за 85 000 доларів: Кіра Рудик, Микола Кириченко та Аліна Загоруйко похвалилися елітними аксесуарами в Раді.

Джерело