Миколаївські фехтувальники здобули чотири медалі в юніорському чемпіонаті України на шаблях, який триває у Києві.

Інформацію про це кореспондентам Суспільного підтвердила речниця Національної федерації фехтування України Анна Савчик.

15 січня розіграли медалі в особистих змаганнях. 16 січня триватимуть змагання у командній першості.

На юніорському чемпіонаті України з фехтування миколаївські спортсмени вибороли медалі

Серед чоловіків срібну нагороду здобув В'ячеслав Дзюба, який у фіналі поступився киянину Василю Гумену з рахунком 14:15.

У жінок в індивідуальній першості золото виборола Олександра Бондар з Миколаєва, яка у фіналі перемогла харків'янку Дар'ю Гонцову з різницею у три уколи – 15:12.

Бронзові нагороди вибороли миколаївські шаблістки Ольга Ківало та Вікторія Коротченко. Ольга у півфіналі поступилася Олександрі Бондар – 5:15, Вікторія Коротченко в 1/2 програла Дар'ї Гонцовій – 11:15.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.