Сьогодні, 21 січня, відбувається збір підписів під рішенням виконкому «Про коригування Товариства з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води».

Про це Данкор онлайн повідомила депутат Сумської міськради Ірина Дяденко, якій розповів член виконкому за квотою її фракції «Сила і честь» Юрій Кучмєєв.

Сам проект рішення був опублікований на сайті лише 19 січня, а вже 21-го відбувається збір підписів. При цьому, за словами Юрія Кучмєєва, до нього за підписом прийшов депутат міськради від «Батьквищини», директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін. Член виконкому відмовився підписувати проект рішення.

У Сумах у робочому порядку підвищують тарифи на тепло на 38%

Як вчинять решта, невідомо.

Цим рішенням тариф на теплову енергію для ТОВ «Сумитеплоенерго» для населення збільшується з 1541,05 грн. за Гкал до 2 142,81 грн. за 1 Гкал без ПДВ, тобто одразу на 38,5%.

Депутат Сумської міськради Ірина Дяденко підозрює, що рішення виконкому потрібно ухвалити до сесії сумської міськради 26 січня, на якій розглядатиметься міський бюджет на 2022 рік, у якому вже передбачено 180 млн грн на компенсацію у тарифах тепловикам. За нинішнього підвищення тарифів ця сума теж має збільшитися.

Ймовірно, з цим пов’язані три перенесення бюджетної сесії.

Нагадаємо, повідомлення про намір коригування тарифів з’явилося на сайті ТОВ «Сумитеплоенерго» 6 січня, напередодні трьох вихідних, пропонувалося вносити свої пропозиції до 12 січня. Тепер за два дні після публікації проекту рішення його намагаються ухвалити.

Джерело