Про це повідомила племінниця Тараса Мельника Наталія Антонова у Facebook.

Помер співзасновник фестивалю «Червона рута» Тарас Мельник

Фото: Facebook

Причину смерті родина Тараса Мельника не вказала. Раніше донька музикознавця Соломія Мельник повідомляла, що він мав ускладнення через коронавірусну хворобу, тяжкий перебіг тривав понад місяць. Тарас Мельник перебував у відділенні для пацієнтів з коронавірусом у міській лікарні міста Ужгород.

Довідка.Тарас Мельник народився 17 січня 1954 року. Коли вчився на п’ятому курсі консерваторії, у 1977 році його виключили за “буржуазний націоналізм” і відправили працювати на завод.

У 1980-1982 роках Мельник працював викладачем кафедри музичного виховання в Ніжинському державному педагогічному інституті імені Гоголя. Пізніше викладав історію української музики у Національній Музичній академії України імені Чайковського.

У 1989 році разом з Кирилом Стеценком та іншими товаришами зумів організувати та провести у Чернівцях перший фестиваль україномовної музики “Червона Рута”.

  • 22 січня у Львові помер волонтер Кость Миско його поховають 25 січня за 40 км від Львова у його рідному селі Бринці Загірні.
  • Нагадаємо, що 20 січня помер 31-річний волонтер Антон Дубішин. У чоловіка було паралізоване майже все тіло, його називали українським Ніком Вуйчичем.

Джерело