Надя Дорофєєва відповіла на численні прохання підписників і опублікувала влог з Тулума (щоб його подивитися доскрольте відео до кінця).

Дорофєєва запалила з Дантесом, показавши пам'ятні моменти з відпустки:

На кадрах співачка розповіла, що їй шалено сподобалася їжа і тепер вона розуміє, чому мексиканська кухня входить до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. 

Дорофєєва запалила з Дантесом, показавши пам'ятні моменти з відпустки:

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва також чимало часу провели на вечірніх тусовках, які в Тулумі чекають відпочиваючих на кожному кроці. Люди, не соромлячись, танцюють всю ніч безперервно.

Парочка приділила багато часу сенотам (печери, в якій протікають підземні води - прим.ред.). Там вони вдосталь поплавали і обмазалися цілющим брудом. Ще співачка показала їхні пригоди на екскурсіях в джунглях і пляжах Мексики та готель, в якому вони зупинилися.

Підписники розчулилися ніжностям подружжя і залишили їм розчулені коментарі. Крім того, вони дякували Надії Дорофєєвій за таке чудове відео: "Подивилася влог і таке відчуття, що сама в Тулумі побувала", "Як там багато красивих місць", "Ви такі класні", "Які милашки, не відірвати очей".

    Джерело