Барських на райському пляжі дав привід для заздрості:

Макс Барських поділився барвистими знімками на своїй сторінці в Instagram. У підписі до фото він захопився природою і зізнався, що втомлюється від міської суєти. А природа дає йому сили і душевний відпочинок.

"Так часто втрачається зв'язок з природою, особливо коли тебе несе в потоці міської суєти. Часто забуваю дивитися навколо себе і бути вдячним за красу природи, за своє життя, за всіх людей навколо, за досвід і за всі цінності незмірні матеріальним. Я зрозумів що потрібно просто любити жити і створювати своє щастя спочатку в серці, потім у своїй голові", - написав Макс Барських і поцікавився, чи буває таке почуття у його підписників.

Барських на райському пляжі дав привід для заздрості:

Макс Барських позував на пляжі у дивовижних рослин, які росли в джунглях. 

Барських на райському пляжі дав привід для заздрості:

Користувачі Мережі захопилися красою природи і самим артистом, залишивши позитивні коментарі під фото Макса Барських: "Щастя близько", "Як завжди дуже в класній формі мій найулюбленіший співак", "Краса природи, краса думок, душі і тіла - красень", "Дуже приємно стежити за красивою людиною ,в красивому місці", "Скромно цього разу якось", "Як можна так виглядати?.

Джерело