Українська телеведуча, співачка і блогер Регіна Тодоренко давно живе в РФ.

Навколо неї постійно відбуваються якісь скандали - то вона невтішно висловиться про домашнє насильство і жінок, які публічно говорять про побиття з боку чоловіків, або ж "кине" молоду письменницю після дворічної роботи над дитячої книги з її пригодами.

Регіна Тодоренко обдурила всіх, ризикуючи життям перед ведмедями з

Регіна Тодоренко обдурила всіх, ризикуючи життям перед ведмедями з

Регіна часто радує шанувальників будь-якими публікаціями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать більше 8 мільйонів чоловік. Зараз вона опинилася в засніженому лісі, без курточок, з Владом Топаловим.

"Друзі, я скоро їду у відпустку надовго без чоловіка і сина. Ура, хотіла б я сказати. Але, звичайно, я буду сумувати за рідними і тому вирішила влаштувати для Владислава Михайловича сюрприз - незвичайне, прям WOW побачення в абсолютно божевільному місці, яке навряд чи прийде в голову навіть самому відбитому романтику", - пише Регіна Тодоренко.

Регіна Тодоренко обдурила всіх, ризикуючи життям перед ведмедями з

Ось тільки користувачі відразу ж помітили підступ, що навколо все несправжнє, це лише зимовий фон. Але ж Регіна ще жартувала над тим, що для таких екстремальних побачень обов'язково потрібно коштів від укусів ведмедів.

"Чому ви з усього робите рекламу

Джерело