Понад 60 порцій їжі для переселенців та військових безплатно приготували та роздали у Полтаві. Це роблять працівники місцевої компанії, яка виробляє морозиво. Від початку повномасштабної війни, крім основної роботи, зайнялися і благодійністю, розповіла Суспільному керівниця відділу маркетингу Вікторія Дрюцька. За день готують понад тисячу порцій.

53-річна Алла Коваленко разом із колегами готує страви, їх роздають безплатно.

"Дуже багато картоплі треба начистити, морковки, цибулі. Тобто дуже великий об’єм роботи. Головна наша задача – щоб було смачно і по-домашньому", – каже кухарка Алла Коваленко.

У Полтаві на одному із виробництв роздали близько 60 тисяч порцій їжі

Готують сніданки та обіди в одній із полтавських компаній. До цього долучили працівників, каже директор.

"Розпочалося це все з перших днів війни. Кожен день виходили, не дивлячись на ситуацію в нашій державі. На виробництві в нас 20 людей", – розповідає директор компанії Богдан Мотляк.

"Починали ми десь із 500 порцій (на день – ред.), потім буквально з кожним тижнем вже дійшли вже до 1 000, і наразі вже 1 500. Якщо ти не можеш піти зі зброєю в руках – то ти робиш на своєму фронті те, що ти вмієш і те, що в тебе найкраще виходить", – каже керівниця відділу маркетингу компанії Вікторія Дрюцька.

Готову їжу запаковують в окремі контейнери.

"Супи ми запаюємо в окремі контейнери або баночки. А ось в ці корекси (контейнери – ред.) в основному каші", – говорить кухарка Аліна Кондраш.

Запаковані страви розвозять, зокрема, до навчальних закладів, де мешкають переселенці.

"По кількості чоловік у кімнаті, де проживають, і видаємо. Прийшли і отримують на кімнату", – каже комендантка гуртожитку Полтавського педуніверситету Катерина Бужин.

"Діти тут та чоловік. Троє дітей, четверта була тут. Ми дуже задоволені. Гарячі обіди. До цього нас в їдальні годували. Дуже нам подобається", – розповідає жителька Маріуполя Ганна Гончарова.

Спочатку компанія готувала обіди з продуктів, які залишалися на складах, а нині до фінансування долучилася міжнародна неурядова організація.

"Це організація "World Central Kitchen", найбільша у світі, яка під час війн, пандемій, і інших природних катаклізмів допомагає людям", – каже координатор волонтерського руху Олег Слизько.

Від початку повномасштабної війни працівники компанії приготували та роздали приблизно 60 тисяч порцій їжі.

Читайте також:

У Полтаві працівники харківського ресторану безплатно годують переселенців

Джерело