Відома українська співачка Настя Каменських робить все аби привернути увагу світу до війни в Україні. Артистка записала проникливий сингл про війну "You crying".

Композиція про Україну вийшла на YouTube-каналі NK 13 травня. Кліп знятий у чорно-білих тонах та супроводжується кадрами українців, які постраждали від російської агресії. У пісні артистка просить людей з усього світу не мовчати про жорстоку війну в Україні

Настя Каменських випустила проникливу англомовну пісню про Україну, не можливо стримати сльози:

Настя Каменських випустила проникливу англомовну пісню про Україну, не можливо стримати сльози:

"Зараз так сильно хочеться обійняти кожного українця. Підтримати. Хоч на трохи забрати той біль, який зараз відчуваємо ми всі. Але хоч нам і болить, ми разом, ми сильні. Україна не здається. Вона продовжує боротися за незалежність і щастя своєї нації. І цей подвиг бачить вся планета", - зазначила Настя Каменських в Instagram.

Настя Каменських зізналася, що разом з Потапом написала цю пісню, аби у світі ще більше говорили про війну в Україні та допомагали українцям. Важливо аби війна не перетворилася на буденність.

"Нам важливо аби війна в Україні, яка є справжнім геноцидом українського народу, не перетворилася у тишу. Адже, тільки-но жорстокість стане чимось “звичним” і породить мовчання, стануть чутні розбиті серця мільйонів мирних жителів. Добро завжди перемагає. Тому я твердо вірю, що нація, яка стоїть на стороні правди, добра і світла, – обов’язково переможе. А ім’я цій нації - Україна!", - підсумувала вона.

Джерело