Продуктові набори 16 травня роздавали у Кобеляцькій, Коломацькій, Великорублівській та Опішнянській громадах. Про це Суспільному розповів речник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Ковальов.

У цих громадах проживають 5 326 переселенців. Із них 4 150 людей отримали продукти у пунктах видачі:

Кобеляцька громада – 2 150 проднаборів; Опішнянська громада – 1 000 проднаборів; Коломацька громада – 500 проднаборів; Великорублівська громада – 500 проднаборів.

Пакунки видавали переселенцям, які зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи в управліннях соцзахисту після 24 лютого, додав речник.

У чотирьох громадах на Полтавщині переселенцям роздали продуктові набори

Отримати продуктовий набір вони могли за власним бажанням. На одну людину – один пакунок. Однак отримати його можна і за когось із родини. Для цього слід взяти мати довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб для кожного члена сім’ї.

У наборах – борошно, олія, солодощі та інші продукти. Розрахований проднабір на один місяць.

Що відомо: У Полтаві 19 квітня у трьох пунктах почали роздавати продуктові набори. Безплатно їх можуть отримати переселенці, які нині проживають у місті. Із 27 квітня продуктові набори почали роздавати для переселенців у Лубнах та Миргороді, а з 28 квітня – у Кременчуці та Горішніх Плавнях. 17 травня пакунки з продуктами роздаватимуть переселенцям у Скороходівській громаді. Читайте також:

На Полтавщині продуктові набори роздали у пів сотні громад: скільки переселенців отримали

Джерело