У Дніпрі розробили курси з інформаційної безпеки для літніх людей. Про це йдеться в пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

За повідомленням, наразі є багато випадків оприлюднення неправдивих даних та використання маніпулятивних технологій, і люди різного віку повинні вміти відрізняти правду від фейків.

За словами директорки комунального підприємства «Інфо-рада-Дніпро» Альони Чуєвої, у ході занять учасники в інтерактивній та доступній формі зможуть більше дізнатися про медіа та принцип їхнього функціонування на інформаційному ринку, отримають покрокові інструкції, які дадуть змогу перевіряти інформацію.

У Дніпрі пенсіонерів навчатимуть медіаграмотності: як долучитися

Викладачі розповідатимуть про інформацію доступною мовою та на прикладах, Зокрема, будуть практичні заняття.

Уроки проводитимуть щотижня, а розпочнуться вони з червня.

Долучитись до занять можна за номерами: 093 134 46 69, 068 753 71 71, 093 264 50 34 та 099 607 56 97 (через вайбер). Крім цього, можна заповнити гугл-форму, яка з’явиться на сторінці Університету третього віку у фейсбуці https://www.facebook.com/UTVdp

Читайте також

У Дніпрі територіальний центр прийняв понад 30 колег-переселенців Гімнастика, фітнес-програма, скандинавська ходьба. "Університет третього віку" в Дніпрі відновив спортивні заняття Шиють білизну та подушки. Як учасники Університету третього віку у Дніпрі допомагають захисникам

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело