Про це повідомила пресслужба Маріупольської міської ради. 

Російські окупанти планують відкриття офісу уповноваженого з прав людини в так званій “ДНР”. Офіс буде створено для того, щоб нібито “збирати” докази та факти злочинних дій націоналістів.

“Знову пропаганда і нуль уваги до реальних потреб 100 тисяч мирних жителів. Російська армія знищила більшу частину міста. Вбила понад 20 тисяч людей. Ті, хто вижили, й досі без ліків, світла, водопостачання та достатньої кількості їжі”, – йдеться у повідомленні.

Планується відкриття офісу уповноваженого з прав людини в так званій «ДНР», – про це повідомляють російські ЗМІ

Фото: Маріупольська міська рада

Також міська рада міста зазначає, що скоро відбудеться визволення та трибунал для злочинців. Для тих, хто розстрілював мирне місто та скеровував ворожий вогонь по цивільній інфраструктурі.

  • Нагадаємо, що раніше за інформацією головного управляння розвідки міністерства оборони України, на тлі невдач у війні проти України Росія розпочала “чистки” серед керівників псевдореспублік Донбасу.
  • Мешканка так званої “ДНР” розповіла про нещодавню спробу російських військових атакувати позиції ЗСУ. Зокрема зауважила, що із 1500 мобілізованих повернулось лише 30 осіб.
  • Російські загарбники змушують українців на тимчасово окупованих територіях приймати громадянство невизнаних “республік”. У разі відмови окупанти погрожують репресіями.

Джерело