Відома українська співачка Настя Каменських розповіла, як війна перевернула її життя. Вона зізналася, що відчуває величезне емоційне навантаження і не може знайти в собі сили навіть нормально поспати. Цим зірка поділилася в програмі "Зірковий шлях".

Настя Каменських зізналася, що незважаючи на те, що знаходиться не в Україні, вона дуже сильно позначилася на ній. За її словами, вона сильно нервує і це відбилося її організмі. Постійні панічні атаки і безсоння - вже звичайні речі. 

Настя Каменських крізь сльози розповіла, як війна перевернула її життя:

Настя Каменських крізь сльози розповіла, як війна перевернула її життя:

"Я намагаюся знайти баланс, намагаюся знайти як собі допомогти. Ніяк я собі не допоможу. У мене дуже поганий сон, дуже нервую. До мене повернулися після корони панічні атаки, дуже багато плачу. Я дуже багато переживаю. Єдине про що я думаю і просто собі загадую, просто піднімаєш очі в небо і кажеш: будь ласка, Боже, ну зупини це. Немає секрету. Неможливо бути спокійним. Ти просто чекаєш поки це закінчиться і все", - сказала крізь сльози Настя Каменських. 

Настя Каменських крізь сльози розповіла, як війна перевернула її життя:

Варто відзначити, що перед початком війни Каменських і Потап вирушили в заплановану відпустку. Хоч пара знаходиться і далеко від України, не припиняють допомагати рідній країні.

Також наш портал писав, Ольга Сумська скупалася в бузковому килимі, і обнялася з кожною Київською квіткою: "Бачити це і надихатися".

Крім того, ми повідомляли, Потап показав справжнє дно росіян, і їх істину самоідентифікацію: "Таке тільки в Росії можливо".

Джерело